O firmie

W Eurobuilding nasza specjalność to obudowy chłodni i hal różnych typów. W branży działamy już od 1989 roku i od tego czasu wzięliśmy udział w wielu inwestycjach.

Wykonujemy obudowy hal o charakterze chłodniczym, obudowy komór, a także zajmujemy się montażem hal przemysłowych, produkcyjnych, magazynów, centrów logistycznych, centrów  handlowych oraz budynków hodowlanych.

Realizowana przez Eurobuilding obudowa z płyt warstwowych bazuje na wieloletnim doświadczeniu, w pracach wykorzystujemy markowe akcesoria montażowe i wykończeniowe Castel Engineering.. Jesteśmy w stanie dokonać montażu praktycznie każdego rodzaju płyt warstwowych, ponadto zajmujemy się także wykonywaniem systemów podwieszanych stropów, wspomagamy planowanie obudowy hali oraz służymy doradztwem w realizacji inwestycji.

Montaż płyt warstwowych wykonaliśmy już dla wielu znanych marek, w tym między innymi pracowaliśmy dla Zakładów Mięsnych „Końskowola” oraz SVZ w Tomaszowie Lubelskim, Zakładu Mleczarskiego w Łukowie, „Podlasie” S.A i „Orzeł” S.A. w Poniatowej oraz dla KS „Polonia” Warszawa.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
Zespół Eurobuilding
 

 

 

 

 

Copyrights Eurobuilding | Polityka prywatności

Projekt i wykonanie Business Sense